Changerine s.r.o.

Sme tím odborníkov s mnohoročnou praxou v oblasti podnikového poradenstva, so skúsenosťami nadobudnutými v spolupráci s medzinárodnými spoločnosťami v Čechách i na Slovensku. Špecializujeme sa na dôležité oblasti, ktoré uľahčujú realizáciu zmien na pracoviskách podnikov i na trhu práce vo všeobecnosti. Change management, outplacement, kariérové poradenstvo, pracovnoprávne konzultácie, osobnostný rozvoj a psychodiagnostika – to všetko vytvára z Changerine spoľahlivého partnera pre komplexné riešenie zmien, ktoré vedú k sviežemu rastu jednotlivcov aj firiem.

Zmeny vo svete práce v 21. storočí - Ako s nimi naložiť?

22.10.2019 10:00 - Nitra

Popis

V duchu nášho motta „Svieža zmena“ by sme sa radi podelili s jednotlivcami i zástupcami vedenia spoločností o skúsenosti a príklady overenej praxe pri práci so zmenou. Pretože ten, kto je pripravený na nadchádzajúce zmeny vo svete práce, stáva sa konkurencieschopnejším.

• Človek a zmena. Máme radi zmeny?

• Zmeny a naše emócie. Ako reagujeme na zmenu?

• Nevítané zmeny vo svete práce. Čo ak bude niečo inak ako doposiaľ?

• Zmena z pohľadu zamestnanca a z pohľadu manažéra. Prečo ju každý vidí inak?

• Čo ak zmena nie je príjemná. Ako ju komunikovať?

• Každá zmena môže byť „svieža“. Ako naložiť so zmenou v kariére?


Miesto konania

Krajská knižnica Karola Kmeťka, Fraňa Mojtu 18, Nitra


POZVÁNKA


Svoju účasť prosím potvrďte v PRIHLASOVACOM FORMULÁRI  - vyberte si vhodný termín a miesto konania, prihlasovanie z organizačných dôvodov uzavrieme 17.10.2019. Ďakujeme za pochopenie


Kontaktná osoba

Lucia Bačová

Telefón: +421905835228

Email: lucia.bacova@changerine.cz


 

Odkaz

www.changerine.cz