Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Zažiarte na online pohovore

18.11.2021 18:00 - online

Popis

Zistite, aké pravidlá a zásady je potrebné dodržiavať pri online pohovore, prečo je dôležité nepodceniť prípravu, na čo si dávať vo virtuálnom prostredí pozor a čo ďalšie urobiť pre to, aby ste získali svoj "dream job".


Termín konania:

Štvrtok 18.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Pandémia nám všetkým priniesla viaceré zmeny a mnohé z nich sa dotkli aj pracovného trhu a pracovných pohovorov. Osobné stretnutia sa preniesli do online prostredia a hoci sa zdanlivo jedná iba o zmenu formy,  aj v online je potrebné dodržiavať určité pravidlá a zásady, aby pohovor prebehol na profesionálnej úrovni. Pri online pohovore je navyše potrebné nepodceniť prípravu po technickej stránke a dať si pozor na niektoré úskalia virtuálneho prostredia. Prihláste sa na workshop, zistite, ako zažiariť na online pohovore a získajte svoj “dream job”.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍME?

  1. Ako sa pripraviť na online pohovor
  2. Čo je potrebné urobiť pred pohovorom
  3. Aké zásady treba dodržiavať pred a počas pohovoru
  4. Ako sa vhodne obliecť
  5. Čo hovoriť a čo nehovoriť vôbec
  6. Ako používať reč tela

Ďalšie informácia a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/uspejte-na-online-pohovore/