Ateliér Amulet

Tvorivý ateliér, ktorý organizuje výtvarné kurzy a workshopy pre verejnosť, najmä dospelých. Snažíme sa inšpirovať k tvorivosti v každom veku. Najobľúbenejšie sú kurzy kreslenia pravou mozgovou hemisférou (pre tých, ktorí sú presvedčení, že nevedia kresliť), kaligrafia (krasopísanie), intuitívne maľovanie a koláže.

Workshop kreativity

30.11.2018 15:00 - Bratislava

Popis

V príprave:

krátky workshop Kreslenia pravou mozgovou hemisférou, ochutnávku Kaligrafie- umenie krásneho písania,  Maľovanie mandál ako cesta k sebe.

Aj vy ste o sebe presvedčení, že nemáte talent na výtvarnú činnosť, že neviete kresliť ani maľovať? Zdá sa vám vaša kresba detská a kostrbatá? Tak to jednoducho zmeňte!

Nepotrebujete na to nič, len trochu voľného času a otvorenie sa novým výzvam. Návod, ako na to, vám poskytnú kvalifikovaní lektori Ateliéru Amulet.


Kreslenie, maľovanie či kaligrafia je ako meditácia s ceruzou či štetcom – lebo stav, keď sa ponoríme do tvorivej činnosti, nerušení myšlienkami a plynutím času, sa veľmi podobá meditácii. Ateliér Amulet sa snaží vytvoriť komornú a priateľskú atmosféru, preto pripravuje kurzy pre malé skupiny. S týmto zámerom vyberáme aj priestory – príjemné a inšpiratívne.


Miesto konania:

ATELIÉR AMULET
Líščie nivy 8
821 08 Bratislava


Kontaktná osoba:

Pawla Šoltisová

Telefón: 0905792122

Email: p.soltisova@gmail.com

Odkaz

http://atelieramulet.sk