Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Vyskúšajte si hodinu taliančiny

24.11.2021 18:00 - online

Popis

Vyskúšajte si online hodinu taliančiny pre začiatočníkov. Ukážeme si ako prebieha hodina taliančiny v online priestore a povieme si, za aký čas sa dá hovoriť po taliansky a koľko času je tomu nutné venovať a ešte mnoho iného.


Termín konania:

24.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Milujeme Taliansko a s ním aj vždy veselých talianov, taliansku kuchyňu. Vlastne všetko čo začína na “tal”, alebo “ita”, je už tak trochu attraente. Povedzme si na rovinu – slovná zásoba alá latte, cappuccino, pizza vám v romantických uličkách Ríma nepomôže opýtať sa na cestu, nevybaví vám hotelovú izbu s výhľadom na more, lepší stôl v reštaurácii, ani zľavnené lehátko na pláži. Všetci vieme to jedno, dve slová po taliansky, tak prečo sa ich nenaučiť viac?

Vyskúšajte si online hodinu taliančiny pre začiatočníkov. V našich kurzoch zohľadníme vaše tempo a individuálne potreby a zaradíme vás do kurzov tak, aby ste sa po taliansky naozaj naučili. Naše hodiny prebiehajú online cez interaktívnu platformu ZOOM, ktorá je adekvátnou alternatívou prezenčnej formy kurzu.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE?

  1. Ukážeme si ako prebieha hodina taliančiny v online priestore
  2. Povieme si, za aký čas sa dá hovoriť po taliansky a koľko času je tomu nutné venovať
  3. K čomu sa mi zíde taliančina na dôchodku?
  4. Preložíme si spolu známu taliansku pesničku a ukážeme si, že taliančina je nie je len ušľachtilým jazykom umelcov, básnikov a zamilovaných, ale najmä jazykom srdca….

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/vyskusajte-si-online-hodinu-talianciny/