Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Vyskúšajte si hodinu angličtiny

24.11.2021 18:00 - online

Popis

K čomu sa vám zíde angličtina na dôchodku? Vyskúšajte si online hodinu angličtiny a zistite, že učenie sa jazyka, je nielen skvelý spôsob ako objavovať nové svety, rozširovať perspektívy, ale aj udržiavať mozog v dobrej kondícii.


Termín konania:

24.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Učenie sa jazyka, je nielen skvelý spôsob ako objavovať nové svety a rozširovať si perspektívy, ale aj ako udržiavať svoj mozog a pamäť v dobrej kondícii. Určite vás neraz rozčúlilo, že ste nerozumeli cool výrazom svojich vnúčat, textom v obľúbených skladbách, alebo iba to, že v zahraničí cudzincom nedokážete odpovedať, s úsmevom a bez rozpakov.

Nie nadarmo sa hovorí, že koľko jazykov vieš, toľkokrát si človekom. Svet je rozmanité a bohaté miesto. Ani keby sme žili niekoľko životov za sebou, nemali by sme šancu ho preskúmať celý. Predstavte si to kvantum nových možností, ktoré sa vám otvoria, a ktoré vďaka angličtine môžete poznávať. Či už sú to filmy, knihy, miesta, ľudia…a omnoho viac. Vyskúšajte si online hodinu angličtiny pre mierne pokročilých a zistite, že od znalosti druhej reči vás delí iba odhodlanie a pevná vôľa, začať už dnes. Cieľom nášho workshopu je dokázať, ako sa dá jazyk naučiť aj v online priestore, a že tlačítkom ENTER na počítači nič nepokazíte, práve naopak, vstúpite do sveta nových možností.

Navyše v našich kurzoch zohľadníme vaše tempo a individuálne potreby a zaradíme vás tak, aby ste sa po anglicky naozaj naučili. Naše hodiny prebiehajú online cez interaktívnu platformu ZOOM, ktorá je adekvátnou alternatívou prezenčnej formy kurzu.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE?

  1. Ukážeme si ako taká hodina angličtiny prebieha v online priestore
  2. Povieme si, za aký čas sa dá hovoriť po anglicky a koľko času je nutné tomu venovať
  3. K čomu sa vám zíde angličtina na dôchodku?
  4. Preložíme si spolu známu anglickú pesničku a ukážeme si, že angličtina je fakt cool…

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/vyskusajte-si-hodinu-anglictiny-kopia/