Zelený klobúk s. r. o.

Zelený klobúk je tréningová a poradenská spoločnosť a prostredníctvom originálnych vzdelávacích  programov spája príjemné s užitočným. Zameriava sa na firemné vzdelávanie a osobný rozvoj. Pre firemných klientov ponúka možnosti podporiť najmä ľudský potenciál v tímoch a približovať sa k firemným cieľom. Účastníkom ponúka možnosti, ktoré podporujú približovanie sa viac k sebe samému ako i zameriavanie sa na vlastný potenciál, talent a sebauvedomenie si vlastných možností.

Vlastnou cestou

16.11.2021 08:00 - Ilava

Popis

Aj zóna nekomfortu môže byť prospešná, a môže byť zároveň výborným “učiteľom”. Ak sa často nachádzate v situáciách, ktoré vám nevyhovujú, zraňujú vás, spôsobujú zármutok, či vnútornú nepohodu, je to signál, ktorý si pýta vašu pozornosť. Často tento signál, ktorý voláme aj „VNÚTORNÝ HLAS“ nie je dostatočne počuť, pretože strach, obavy, nízke sebavedomie alebo nedôvera, sú oveľa „hlučnejšie“. Preto, stačí zastaviť sa, nahliadnuť do seba a nasledovať „vlastný kompas“. Znie to jednoducho, však? Vydajte sa vlastnou cestou, spolu s nami.

Počas rozvojového stretnutia sa budeme venovať a pomôžeme vám:

• Priblížiť sa vašim snom, víziám, cieľom, túžbam napríklad v oblasti kariéry alebo záľub, ku ktorým ste sa ešte stále neodhodlali a nedali im „život“, pretože vás stopli: strach, obavy, zranená sebadôvera, či iné limity a stopky vo vašom príbehu.

• Zvládnuť prvé kroky a konečne sa vydať vlastnou cestou za tým, čomu skutočne chcete venovať vašu energiu a čas.

• Pozrieť sa aj na cesty kľukaté, ktoré vás môžu odradiť alebo aj posilniť, ak sa rozhodnete vykročiť vpred za vašim snom, cieľom, túžbou, a ako túto časť príbehu zvládnuť.

• Zoznámiť sa s inšpiráciami, ktoré vám môžu pomôcť dostať sa presne tam kam chcete.


90 min program je možné absolvovať individuálne osobne (Mierové námestie 52/6 Ilava) alebo online počas celého dňa (08:00 -20:00 hod.).

Počet miest je limitovaný, preto neváhajte a rezervujete si vašich 90 min pre osobný rozvoj prostredníctvom emailu monika.janikova@zelenyklobuk.sk  


V prípade otázok vám rada odpovie:

Mgr. Monika Janíková

Tel.: +421 918 118 991

Email: monika.janikova@zelenyklobuk.sk

Odkaz

www.zelenyklobuk.sk