Zelený klobúk

Tréningová agentúra, ktorá spája príjemné s užitočným a prostredníctvom vzdelávacích programov prináša účastníkom oddych, zážitok a lepšie pochopenie vzdelávacej problematiky.

Som senior, to ale neznamená že je neskoro

25.10.2019 09:00 - Ilava

Popis

Cítite sa občas osamelo? Máte dostatok energie a rozmýšľate kam ju investovať? Máte skúsenosti a poznatky o ktoré by ste sa radi podelili? Rozmýšľate nad tým, čomu by ste sa mohli venovať a aké sú možnosti? Máte radi dozvedieť sa nové veci a možnosti ako pracovať na svojom rozvoji aj v staršom veku? Chceli by ste sa dozvedieť o nových trendoch vo vzdelávaní alebo len tak niečo sa nové naučiť?

Príďte na krátke rozvojové stretnutie.


Čo môžete získať:

  • Nové poznatky a možnosti o osobnom raste v seniornom veku
  • Inšpirácie a možnosti pre osobný rozvoj
  • Nových priateľov

Určené pre:

  • seniorov, ktorí majú záujem o aktívny život, hľadajú možnosti pre ďalší osobný rozvoj, hľadajú priateľov, chcú pozdieľať svoje vedomosti, skúsenosti s ostatnými

Časový rozsah:

  • 3 hod

Termín:

25/10/2019 v čase od 09:00 – 12:00 alebo 14:00 -17:00


Miesto realizácie:

Školiace priestory spoločnosti Zelený klobúk sro, Mierove namestie 52/6 Ilava


Rozvojové stretnutie je pre účastníkov bezplatné a realizované za podpory projektu Týždeň celoživotného učenia. Pre účastníkov je zabezpečené malé občerstvenie.


Registrácia je možná prostredníctvom prihlasovacieho formulára na stránke http://www.zelenyklobuk.sk/aktualne/ alebo na emaile monika.janikova@zelenyklobuk.sk


Termín pre registráciu do: 18/10/2019

Odkaz

www.zelenyklobuk.sk