Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

O Indii s indkou Samušou – varíme indiu v pohodlí domova

19.11.2021 18:00 - online

Popis

Nechajte sa uniesť vôňami ďalekého orientu a strávte exotický večer varením indického jedla. Spolu so Sam si nielen pripravíte výbornú večeru, ale dozviete sa tiež mnohé zaujímavosti o indickej kultúre a popri tom si svoju angličtinu okoreníte novými slovíčkami.


Termín a konania:

Piatok 19.11.2021, 18:00 -19:00 hod.


O kurze:

Nechajte sa opantať vôňami ďalekého orientu a užite si exotický večer s indickou kuchyňou. Spolu so Sam, ktorá vás bude navigovať priamo z Indie, si nielen pripravíte výbornú večeru, ale dozviete sa mnohé zaujímavostí o indickej kultúre a popri tom si rozšírite aj anglickú slovnú zásobu.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE? 

  1. Jednoduché a rýchle recepty indickej kuchyne
  2. Žargón orientálnej kuchyne
  3. Precvičíte si angličtinu v jednoduchej konverzácii

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/carovna-india-u-vas-doma-s-online-workshopom-varenia/