HRDA a SAAM

 

HR Development Academy, o.z.

história podujatí HRDA siaha až do roku 2009, kedy sa konala prvá Konferencia HRDA: Rozvoj ľudských zdrojov 2009.

Od vtedy sa nám úspešne darí prinášať aktuality a uvádzať trendy do sveta HR, čoho dôkazom je už 8 rokov histórie, v ktorej si máte možnosť zalistovať.

Slovenská asociácia age managementu

vznikla na základe spojenia síl niektorých jednotlivcov z oblasti vzdelávania dospelých, ktorí sa venujú téme age managementu. Podarilo sa zrealizovať niekoľko  spoločných akcií a začať cielene komunikovať tému age managementu (vekového manažment) pre odbornú verejnosť a všetkých, ktorých téma zaujíma.

Neviditeľná vlna, ktorá nás zasiahne

22.10.2020 08:30 - Bratislava

Popis

Srdečne vás pozývame na prvý interaktívny online workshop, ktorý sa uskutoční 22. októbra 2020 od 8:30 - 9:30 s Klaudiom Šilhárom a Oliverom Šimkom.


Témy workshopu: 

Age Management uptake, projekt Erasmus +,  Klaudius Šilhár, prezident AIVD SR 

Neviditeľná vlna, ktorá nás zasiahne, Oliver Šimko, projektový manažér, školiteľ

Odkomunikovať dôležitosť a význam age managementu môže byť poriadna výzva, najmä ak máte rozdielne publikum a minimum času. Preto vznikla stránka www.invisiblewave.eu, ktorá interaktívnym spôsobom ukazuje, ako age management súvisí s výzvami, ktorým naša spoločnosť momentálne čelí. Počas svojho vstupu Oliver predstaví, ako stránka funguje a ako ju môžete využívať vo svojej každodennej agende. 


Link na ktorom bude workshop prebiehať:  TU

Ďalšie informácie


Mgr. Klaudius Šilhár, PhD. – prezident AIVD v SR

Pôsobí v oblasti vzdelávania dospelých od roku 2000. Doktorát z andragogiky získal dizertačnou prácou zameranou na systémy riadenia kvality v inštitúciách vzdelávania dospelých (2010). Prešiel rôznymi pracovnými pozíciami v neziskovom a súkromnom sektore (12 rokov v Akadémii vzdelávania, 3 roky v die Berater a Trexima), zároveň od roku 2011 pracuje na Katedre pedagogiky a andragogiky, Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Stál pri zrode podujatia Týždeň celoživotného učenia na Slovensku a ocenení Cena AIVD. Je prezidentom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v SR (od 2011), členom Výkonnej rady Európskej asociácie pre vzdelávanie dospelých (od 2017) a členom Sektorovej rady pre vzdelávanie, výchovu a šport SR (od 2019). V rámci aktivít zameraných na prepájanie teórie s praxou čerpá z projektových skúseností z mnohých domácich a zahraničných projektov.


Mgr. Oliver Šimko – CEO, Luducrafts studio

Založil a momentálne vedie Luducrafts - gamifikačné štúdio, ktoré vyvíja na mieru šité riešenia postavené na princípoch herného dizajnu, behaviorálnych vied a metodiky design thinking. Od roku 2014 má luducrafts na konte spoluprácu so spoločnosťami ako Slovenská sporiteľňa, innogy, Sygic, alebo Slovak Telekom. Svoju misiu rozšíril o snahu priniesť nové edukačné nástroje, ktoré by podporovali aktívne občianstvo. Jedným z príkladov je edukačná hra o konšpiráciach oBLUDnosti, ktorej je spoluautor. Oliver už od svojich študentských čias aktívne spolupracuje s AIVD v SR na domácich a zahraničných projektoch.


Tieto i mnohé ďalšie rána so zaujímavými prednášajúcimi vám predstavia aktuálne trendy v oblasti ľudských zdrojov, age managementu, firemného vzdelávania a výziev, ktoré so sebou priniesol COVID-19, digitálny vek a ekonomika 4.0.

Tešíme sa na vás.

tím HRDA & Age management

Odkaz

http://hrda.sk/rozvoj-ludskych-zdrojov-29-04-2020/