Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Microsoft Excel II – Získajte dáta na svoju stranu

17.11.2021 10:30 - online

Popis

Naučte sa tvoriť vzorce, formátovať, používať filtre a analyzovať dáta pomocou kontingenčných tabuliek v programe Microsoft Excel.


Termín konania:

Streda 17.11.2021, 10:30 - 11:30 hod.


O kurze:

Na online webinári Microsoft Excel II sa hlbšie zoznámite s programom Excel a uľahčíte si tak prácu s dátami. Webinár je určený pre tých, ktorí s programom už nejakú skúsenosť majú, prípadne absolvovali online webinár Microsoft Excel I. Rozšírte svoje zručnosti a získajte dáta na svoju stranu.

ČO SA NA WEBINÁRI NAUČÍME?

  1. Analyzovať dáta pomocou grafov
  2. Ako používať filtrovanie
  3. Podmienené formátovanie
  4. Úvod do kontingenčnej tabuľky

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/microsoft-excel-ii/