Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Microsoft Excel I – Zorientujte sa v dátach

17.11.2021 09:00 - online

Popis

Zoznámte sa s programom Microsoft Excel, naučte sa základy formátovania dát, zvládnite jednoduché výpočty a zorientujte sa vo svojich dátach.


Termín konania:

Streda 17.11.2021, 09:00 - 10:00 hod.


O kurze:

Microsoft Excel je najpoužívanejším tabuľkovým kalkulátorom a webinár je určený najmä pre tých, ktorí majú s týmto programom malú alebo žiadnu skúsenosť. Na online webinári Microsoft Excel I sa zoznámite so základnými funkciami programu a uľahčíte si prácu s dátami.

ČO SA NA WEBINÁRI NAUČÍME?

  1. Čo je to Excel a načo nám môže byť užitočný
  2. Základy formátovania dát
  3. Tvorenie jednoduchých výpočtov

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/microsoft-excel-pre-zaciatocnikov/