Pressburg Academy

Poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Festival vzdelávania s Pressburg Academy

15.11.2021 18:00 - Zoom

Popis

 

Festival vzdelávania dospelých s Pressburg Academy, sa koná v rámci „Týždňa celoživotného učenia“. Od 15. novembra do 26. novembra 2021 majú dospelí a seniori jedinečnú príležitosť si bezplatne vyskúšať online vzdelávanie a prihlásiť sa na zaujímavé workshopy, webináre a prednášky. Účasť na festivale je zdarma, stačí sa iba registrovať a pripojiť.

Ak vás láka dozvedieť sa viac, objaviť nové koníčky a udržiavať svoj mozog v kondícii, pozrite si atraktívny program. Zoznámte sa s programom Excel, zistite ako sa efektívne učiť cudzí jazyk a udržiavať sa v optimálnej mentálnej kondícii, ochutnáte indickú kuchyňu v pohodlí svojho domova, alebo sa vyberte na virtuálnu prehliadku maliarstvom prvej polovice 20.storočia a mnoho iného. Vyberte si pre seba ten pravý webinár, workshop, alebo prednášku a užite si príjemný večer v prítomnosti inšpiratívnych ľudí.

Všetky podujatia sa konajú prostredníctvom platformy ZOOM. Okrem štandardného počítača s kamerou a mikrofónom potrebujete stabilné pripojenie na internet. Ak nemáte s platformou ZOOM doposiaľ skúsenosť, nezúfajte! Dostanete od nás link s podrobnými inštrukciami, ako si aplikáciu ZOOM nainštalujete a následne sa jedným klikom ocitnete vo virtuálnej prednáškovej miestnosti. Pre viac informácií o využívaní platformy ZOOM si pozrite krátke inštruktážne VIDEO, alebo nás kontaktujte a radi vám pomôžeme.


Čo vám Festival vzdelávania dospelých môže dať?

Učiť sa nové veci znamená žiť zaujímavý život, zažívať dobrodružstvá, získavať nové zručnosti a stretávať inšpiratívnych ľudí, vďaka ktorým sa vás život stane pestrejším. Zaregistrujte sa, vyberte si webinár, workshop alebo prednášku v téme, ktorá vás zaujala a spestrite si večer.

Ak vás náš Festival zaujal a máte záujem o viac informácií, zavolajte nám na telefónne číslo 0917 150 737 alebo nám napíšte e-mail na adresu info@pressburgacademy.org .

Odkaz

https://pressburgacademy.org/kurzy/bud-v-kurze/