ErasmusDays

Program Erasmus+ každý rok od roku 2017 organizuje oslavu pre minulých, súčasných a budúcich účastníkov a príjemcov grantov z celého sveta. Nenechajte si ujsť príležitosť zapojiť sa počas osláv Erasmus Days 2020, a zdieľať svoje skúsennosti s programom Erasmus +. 

ErasmusDays 2020

15.10.2020 10:00 - Európa, Slovensko

Popis

Čo sú  #ErasmusDays?

#ErasmusDays 2020, vytvorené k 30. výročiu vytvorenia programu Erasmus +, sa stali hlavnou európskou oslavou medzinárodnej mobility a medzikultúrnej výmeny.

Účastníci programu Erasmus +, príjemci, absolventi, organizácie a národné agentúry organizujú lokálne akcie pre obyvateľov, médiá a tvorcov politík, aby sa viac dozvedeli v o programe Erasmus +, a širokej škále projektov, ktoré program podporuje. #ErasmusDays sú cennou príležitosťou informovať o realizovaných projektoch, prezentovať výsledky dobrej praxe a dopad ich práce.

Štvrté vydanie programu #ErasmusDays 2020 sa bude konať v dňoch 15,. 16., a 17. októbra 2020. V minulom roku rôzni účastníci programu Erasmus + organizovali 3 995 akcií v 53 krajinách. 

Tento rok sa kvôli pandémii COVID-19 #ErasmusDays 2020 stanú symbolom sily a životaschopnosti európskych občanov čeliť výzvam tohto typu.  


Ako sa môžem zapojiť?

Každá organizácia, inštitúcia alebo projektové konzórcim, ktoré využíva alebo využilo financovanie z programu Erasmus +, môže organizovať rôzne typy akcií - konferencie, semináre alebo výstavy fotografií, až po koncerty, rozhlasové show a rôzne digitálne aktivity.


Vzhľadom k pandémii COVID-19, program #ErasmusDays 2020 bude tento zahŕňať najmä online podujatia a akcie. Môžu to byť online konferencie, webináre, online kvízy, video posudky, podcasty alebo online výstavy fotografií. 

Návrh každej akcie musí byť predložený  National Agencies, ktorá administruje program Erasmus + v príslušnej krajine. 

Navštívte stánku Erasmus Days a zistite ako zaregistrujte svoje podujatie! 

Odkaz

https://www.erasmusdays.eu/organize-event/