Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

EKO tipy & triky do domácnosti

15.11.2021 18:00 - online

Popis

Ako si vytvoriť udržateľnú domácnosť? Na online workshope si ukážeme jednoduché EKO tipy a triky, vďaka ktorým môžete začať žiť ekologickejšie ihneď.


Termín konania:

Utorok 15.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Ako si môžete vytvoriť udržateľnú domácnosť? Na online workshope vás motivujeme k zmene denných návykov a ukážeme si jednoduché eko tipy a triky, ktoré vás nezaťažia, ale naopak, pomôžu vám žiť  kvalitnejší život, s rešpektom voči sebe, okoliu a hlavne našej planéte.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍME? 

  1. Tri veci, ktoré vieme zmeniť s okamžitou platnosťou
  2. Ako viesť udržateľnú domácnosť bez extra námahy
  3. Ako pomôcť životnému prostrediu z dlhodobého hľadiska (5R v skratke)
  4. Bonus navyše: Darujte tento rok udržateľné vianočné darčeky

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/eko-tipy-triky-do-domacnosti/