MD Training & Consulting s.r.o.

Spoločnosť je výhradným distribútorom platformy: THE PROCESS COMMUNICATION MODEL® je to inovatívny komunikačný a osobnostný model, ktorý vám umožní porozumieť, motivovať a komunikovať efektívne so svojím okolím.

Deň otvorených dverí pre trénerov a koučov

20.10.2017 09:00 - Bratislava

Popis

 
​Pozývame Vás na sériu workshopov o Process Communication Model, a jeho možnosti využitia ako aj o možnosti stať sa PCM trénerom a koučom.

Workshopy sú určené pre profesionálnych trénerov a koučov, ktorý chcú zlepšiť a rozšíriť svoje tréningové/koučingové zručnosti a povzniesť kvalitu tréningu/koučingu na úplne inú úroveň.
PCM je ideálnym nástrojom, ako si vylepšiť sadu svojich tréningových/koučingových zručností.  Po certifikácii trénera rozšírite sadu svojich  komunikačných tréningov a workshopov. Po certifikácii kouča pre používanie PCM budete môcť využívať hodnotenie (assessment) o hlbokej štruktúre osobnosti klienta. To pomôže tak trénerovi a koučovi lepšie pochopiť procesy, ktoré sa odohrávajú počas tréningu aj koučingu.

Workshopy budú prebiehať v Bratislave:

20.10.2017 o 9:00 
a
26.10.2017 o 18:00

PCM sa zameriava na jedinečnosť každej osoby. Umožňuje vám vnímať každého klienta ako individualitu, spoznať hlbokú štruktúru jeho osobnosti a prispôsobiť tak váš tréningový/koučingový prístup. Používaním PCM jednoducho vytvoríte jedinečnú stratégiu zmeny pre každého klienta.

Znalosť a uplatnenie tohto modelu vás „odlíši“ od ostatných trénerov/koučov, zvýši vaše kompetencie na vyššiu úroveň, zvýši efektivitu vášho trénovania/koučovania. Tiež lepšie pochopíte hlbokú štruktúru vlastnej osobnosti a zvládnete metódy pre úspešné prispôsobenie sa klientom. Pridajte sa k nám a objavte praktický svet PCM. Zažite „aha“ momenty, ktoré zažívajú účastníci našich školení a staňte sa súčasťou celosvetovej komunity PCM.

 

Máte záujem alebo otázku? Napíšte nám…

rita@processcommunication.sk

alebo

cez FB: https://www.facebook.com/komunikacnymodelPCM/?fref=ts

Tešíme sa na stretnutie.

PCM tím SK&CZ

Odkaz

http://www.processcommunicationmodel.sk/