Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Crohnova choroba (MC) a Ulcerózna kolitída (UC)

17.11.2021 18:00 - online

Popis

Incidencia IBD ochorení neustále stúpa, a to najmä u ľudí v produktívnom veku, avšak iba edukovaná spoločnosť dokáže pomôcť, a preto hovoriť o týchto ochoreniach je veľmi dôležité. Oboznámte sa s priebehom Crohnovej choroby (MC) a Ulceróznej kolitídy (UC).


Termín konania:

Streda 17.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Zistite viac o Crohnovej chorobe (MC) a Ulceróznej kolitíde (UC). Vzhľadom na to, že incidencia týchto ochorení neustále stúpa najmä u ľudí v produktívnom veku, je edukácia a oboznámenie sa s priebehom IBD ochorenia veľmi dôležité, pretože iba edukovaná spoločnosť vie, ako pomôcť.

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍME?

  1. Čo je Crohnova choroba (MC) a Ulcerózna kolitída (UC)?
  2. Základné informácie o diagnostike a liečbe týchto ochorení
  3. Predstavíme si dve fázy ochorenia: relaps a remisia
  4. Akú rolu zohráva pri týchto ochoreniach prevencia: ako sa starať o svoje fyzické a psychické zdravie?
  5. Dá sa vhodnou stravou zlepšiť priebeh ochorení?
  6. Budeme hovoriť o špecifických potrebách pacientov s IBD (MC a UC) a ich vnímaní v spoločnosti

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/crohnova-choroba-mc-a-ulcerozna-kolitida-uc/