Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Čo sa oplatí zachytiť na cestách? Rozprávajte svojimi fotkami príbehy

23.11.2021 18:00 - online

Popis

Chcete svojimi fotografiami vyrozprávať pútavý príbeh? Naučte sa s nami, ako sa pozerať na svet a zistite, pre aké zábery sa na cestách skutočne oplatí stlačiť spúšť.


Termín konania: 

Pondelok, 23.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze:

Posuňte svoje fotografické schopnosti na vyššiu úroveň. Na webinári sa zameriame na to, ako môžete fotkou vyrozprávať pútavý príbeh, ako sa pozerať na svet a vyberať si, ktorá scéna je zaujímavá a čo sa naozaj oplatí odfotiť počas cestovania.

ČO SA NA WEBINÁRI NAUČÍME?

  1. Druhy cestovných fotografií – portréty, krajiny, uličky
  2. Ako na kompozíciu
  3. Čo sa oplatí odfotiť a ako na to
  4. Ako s fotkami pracovať ex-post a aké fotografie si ponechať, aby ste sa k nim radi vracali

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/ako-sa-pripravit-na-cestovne-fotenie/