Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Ako si stáť za svojím rozhodnutím

16.11.2021 18:00 - online

Popis

Ako si ušetriť trápenie a neistotu, či ste sa rozhodli správne? Prihláste sa na online workshop a naučte sa pevne postaviť za svoje rozhodnutia.


Termín konania:

Utorok 16.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


O kurze

Stojíte si skalopevne za svojimi rozhodnutiami alebo máte tendenciu sa k nim opätovne vracať a spochybňovať ich?

Ak svoje rozhodnutia často spochybňujete a pýtate sa, či ste niekde neurobili chybu, uvidíte, že to ide aj inak. To, či je rozhodnutie správne alebo nesprávne, sa totiž obyčajne dozvieme až s odstupom času, a preto nás vôbec nemusia stáť ťažké emócie, ľútosť ani prebdené noci. Porozumieť vlastnému rozhodnutiu nám dáva priestor a príležitosť lepšie porozumieť nielen sebe, ale aj správaniu našich blízkych, kolegov či okolia. Pomôžeme vám vylepšiť váš rozhodovací proces a eliminovať tak pochybnosti na minimum.

 

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍME?

  1. Ako analyzovať rozhodnutia, ktoré robíte
  2. Ako prísť na to, čo vás skutočne motivuje k danému rozhodnutiu
  3. Preskúmate svoj systém hodnôt 
  4. Naučíte sa pomenovať svoje hodnoty, ciele a priania – a zistíte, ako ich rozlišovať
  5. Zistíte, do akej miery náš život riadi autopilot a či ste s tým skutočne stotožnení
  6. Vyskúšate si, aké je to robiť rozhodnutia, s ktorými budete spokojnejší a viac stotožnení

Ďalšie informácie a registrácia

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/ako-si-stat-za-svojim-rozhodnutim/