Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Ako sa učiť cudzí jazyk v každom veku

25.11.2021 10:00 - online

Popis

Vedeli ste, že na učenie nového jazyka vám postačí aj 15 minút denne? Prezradíme vám, aké aktivity vás vďaka pravidelnej pätnásť minútovke dovedú do cieľa.


Termín konania:
Štvrtok 25.11.2021, 10:00 - 11:00 hod.


O kurze

Túžite sa naučiť cudzí jazyk, ale neviete ako na to? Skúšali ste už všetko možné aj nemožné, vždy ste však učenie jazyka odložili na neskôr? Vysoké nároky a striktný režim vás z dlhodobého hľadiska iba odradia. Podľa expertky na vzdelávanie, Klaudie Bednárovej, úplne stačí, ak sa učeniu venujete iba pätnásť minút denne. 

ČO SA NA WORKSHOPE NAUČÍTE?

  1. Aké aktivity vás vďaka pravidelnej pätnásť minútovke skutočne dovedú do želaného cieľa

  2. Praktické cvičenia na tréning prepojenia hemisfér

  3. Čo urobiť skôr, ako sa začnete učiť

  4. Princípy efektívneho učenia

  5. Najčastejšie prekážky

  6. Ako si nastaviť plán a cieľ

  7. Ako si udržať motiváciu a vybudovať si zvyk

  8. Kde nájsť relevantný obsah


Ďalšie informácie a registrácia

 

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/ako-sa-naucit-cudzi-jazyk-v-kazdom-veku/