Pressburg Academy

poskytujeme vzdelávacie programy pre celú dospelú populáciu. Ponúkame voľnočasové, neformálne vzdelávanie, rovnako ako široký výber kurzov rozširujúcich zručnosti a vedomosti pre pracovný trh.

V našich kurzoch, workshopoch a vzdelávacích programoch kladieme dôraz na individuálny prístup ku študentom. Dospelí si u nás rozšíria svoje zručnosti a znalosti z rôznych oblastí, príjemne strávia svoj voľný čas a získajú príležitosti získať nových známych.

Zakladateľkou centra je Klaudia Bednárová, ktorá sa dlhoročne venuje nielen vytváraniu ekosystémov vzdelávania vo firmách a organizáciách, ale aj hľadaniu stratégií k efektívnemu učeniu sa a rozvoju osobnosti.

Ako používať ZOOM

24.11.2021 18:00 - online

Popis

Zoznámte sa s videohovormi cez platformu Zoom a absolvujte kurzy, prednášky či workshopy z pohodlia domova.


Termín konania:
Štvrtok 24.11.2021, 18:00 - 19:00 hod.


Ďalšie informácie a registrácia


O kurze

Ako používať ZOOM je workshop, vďaka ktorému sa zoznámite s nástrojmi online výučby. Oboznámime sa s videohovormi cez platformu ZOOM a jej alternatívami, ktoré sú pre absolvovanie kurzov, prednášok či workshopov v online forme, nevyhnutnosťou.

ČO SA NA KURZE NAUČÍME?

  1. Ukážeme si základné funkcie týchto aplikácií a ako s nimi pracovať

  2. V čom je platforma ZOOM podobná jej predchodcom  (Skype, Whatsapp, Facetime)

  3. V čom sú jej výhody pre komunikáciu s rodinou, priateľmi, kolegami a pri online vzdelávaní

  4. Ako využiť jej potenciál a ďalšie zaujímavosti.

 Začnite sa učiť a pracovať efektívne z pohodlia domova!


Lektor

Ondrej Koščík 

Kreatívny lektor, ktorý vás veľa naučí o aplikáciách, anglickom jazyku a fotografii. Ondrej počas štúdia Anglistiky a amerikanistiky absolvoval stáž v Londýne, polročné štúdium v poľskom Rzeszówe, ako aj štipendiom honorovanú letnú školu v škótskom Edinburghu. Po úspešnom absolvovaní štúdia, pôsobil štyri roky ako lektor na Univerzite Komenského.


Festival vzdelávania dospelých s Pressburg Academy, sa koná v rámci „Týždňa celoživotného učenia“. Od 15. novembra do 26. novembra 2021 majú dospelí a seniori jedinečnú príležitosť si bezplatne vyskúšať online vzdelávanie a prihlásiť sa na zaujímavé workshopy, webináre a prednášky. Účasť na festivale je zdarma, stačí sa iba registrovať a pripojiť.

Ak vás láka dozvedieť sa viac, objaviť nové koníčky a udržiavať svoj mozog v kondícii, pozrite si atraktívny program. Zoznámte sa s programom Excel, zistite ako sa efektívne učiť cudzí jazyk a udržiavať sa v optimálnej mentálnej kondícii, ochutnáte indickú kuchyňu v pohodlí svojho domova, alebo sa vyberte na virtuálnu prehliadku maliarstvom prvej polovice 20.storočia a mnoho iného. Vyberte si pre seba ten pravý webinár, workshop, alebo prednášku a užite si príjemný večer v prítomnosti inšpiratívnych ľudí.

Všetky podujatia sa konajú prostredníctvom platformy ZOOM. Okrem štandardného počítača s kamerou a mikrofónom potrebujete stabilné pripojenie na internet. Ak nemáte s platformou ZOOM doposiaľ skúsenosť, nezúfajte! Dostanete od nás link s podrobnými inštrukciami, ako si aplikáciu ZOOM nainštalujete a následne sa jedným klikom ocitnete vo virtuálnej prednáškovej miestnosti. Pre viac informácií o využívaní platformy ZOOM si pozrite krátke inštruktážne VIDEO, alebo nás kontaktujte a radi vám pomôžeme.

Odkaz

https://pressburgacademy.org/product/ako-pouzivat-zoom-3/